Zboží

Stříbrné lodičky s páskem pro smyslné sexuální hrátky


Také jste z krásy ženského těla docela vedle a přemýšlíte nad tím, jak je možné, že existuje něco tak dokonalého? Ženské tělo a ženská duše dovedou většině heterosexuálních mužů převrátit život naruby a dát mu také smysl, a pokud bychom se vás zeptali, která část ženského těla vás nejvíce vzrušuje, pak se rozhodně všichni nedokážeme shodnout na jediném výsledku. Mohli bychom tedy říci, že na ženách, tedy na ženském těle obdivujeme v podstatě vše, krásný obličej a úsměv, samozřejmě ňadra, klín, bříško a hýždě, ale také krásu ženských rukou a prstů a anatomickou dokonalost nohou a chodidel.

dívka na židli

Chodidla jsou dle vyjádření některých mediálních zdrojů předmětem nejsilnější fetišistické vášně, ale on to vlastně není fetišismus, když se někomu líbí nohy a chodidla, a přitom je zamilován do osobnosti, které patří, to bychom mohli za fetišistu považovat každého, komu se velmi líbí naopak poprsí. Jaký je rozdíl mezi ženskými prsy a chodidlem? Kromě tvaru žádný, protože obojí jsou velmi silné erotogenní zóny a jsou proporcionálně naprosto dokonale tvarované, jinými slovy, jsou sexy.

bosonohá dívka

Sexy chodidla nejlépe vyniknou v obuvi na podpatku, proto je také velký zájem mezi muži i ženami o stříbrné lodičky s páskem a podobné typy sandálů a střevíčků, kde jsou dobře patrné tvary nožní klenby, kotníku a krásných prstíků, ustupujících ve tvaru smyslné křivky. Sexy chodidla mají však vůči ňadrům jednu podstatnou výhodu, velmi silně se potí a vůně potu na chodidlech je pro mnoho mužů silným afrodiziakem. Je to ovšem naprosto přirozený vzorec chování, protože z vůně potu muž snadno rozpozná, zda se pro něj partnerka hodí, kdyby spolu chtěli mít zdravé potomky. Je to dáno co nejvíce odlišnou strukturou DNA jejich těl. Nevnímejme tedy mužskou náklonnost k ženským chodidlům za něco podivného a úchylného, je to naopak velmi prozíravý, smyslný a vášnivý projev lásky, kterého by si každá žena a dívka měla považovat.