Byznys

Stěhování nemocných osob


V lidském životě dochází i k velmi obtížným situacím, a jednou z nich může být nucené vystěhování z nájemního bytu, který obývají nemocné osoby. Může to být například situace, kdy bydlíte v pronajatém městském bytě, a váš pronajímatel se rozhodne byt prodat. Sdělí vám svůj záměr korektně, s tříměsíční výpovědní lhůtou, a vy musíte mezitím shánět nový pronájem. Jestliže jde o zdravé osoby, nebývá problém najít si včas jiné bydlení, ale lidé chronicky nemocní to mají výrazně obtížnější. Ohledně shánění pronájmu ani ne, spíše je jejich noční můrou stěhování.

sedací souprava

Přestěhovat kohokoli upoutaného na lůžko či na invalidní vozík, anebo špatně pohyblivého, je pro stěhovací firmy poměrně snadné. Jestliže je toto i váš případ, doporučujeme zorganizovat informační schůzku a domluvit na ní vše potřebné, co se týká stěhování na klíč. Stěhovací firmy provedou balení věcí, rozmontují a na novém místě opět smontují nábytek, odvezou nepotřebné věci a nainstalují bytové doplňky a vše ostatní, co vyžaduje náročnou fyzickou práci. Se stěhovací firmou se můžete domluvit i na malování bytu nebo pokládání koberců.

piano v bytě

Chcete-li být přítomni balení věcí, není to problém, naopak je to výhodné v tom, že věci vytřídíte a to, co již nepotřebujete, odvezou stěhováci na sběrné stanoviště jako odpad. Celou stěhovací operaci stěhování v Praze můžete řídit třeba z postele, dnes si stěhovací firmy dovedou poradit úplně se vším, a když jsou schopné přestěhovat kompletní vybavení kanceláří i výrobních provozů, a když se stěhují i stroje a výrobní linky, proč by si stěhováci neporadili i s vaším bytem.

Máte v něm starožitný nábytek, trezor, piáno, harfu, dlouhé koberce či pultový mrazák? A bydlíte v domě bez výtahu a vše se musí stěhovat po schodech? Anebo se něco musí spustit na kladkách z balkonu? Nemějte obavy, vše se dá vyřešit k vaší spokojenosti.