Byznys

Údržba mužů.


Muži si v posledních letech opět hodně nechávají narůst své mužné kníry a bradky. Dříve to bylo velkým hitem. Když neměl muž knír, nebyl to ani pořádný muž a velké utrpení pro muže bylo to, když se na vojně museli ostříhat do hola a oholit do hladka. Pro velkou masu mužů to bylo velké utrpení a někteří se ani nepoznali v zrcadle. Nevěděli, na koho se vlastně dívají. Celý jejich vzhled byl pryč a stál před ním úplně jiný člověk, ale přitom to byl stále on. Po vojně, až měli odsloužené povinné dva roky si muži opět svůj styl nechali dorůst a opět to byli oni, když se jim u vojáků nezalíbilo a nezůstali u nich.

barber shop kladno

Spoustě mužům disciplína a vojna stoupla do hlavy, a chtěli u vojáků zůstat a sloužit. Ostatní muži se vraceli do běžných životů a i jejich vzhled se opět navracel. Dnes už může každý vypadat, jak chce a nikdo vám do toho nemluví. Povinná vojenská docházka byla zrušena a nikdo už nemusí narukovat ani se nechat stříhat a holit. Muži se naučili disciplíně a hodně jich bylo na vojně vychováno, ale nebyly to pro ně příliš dobré roky. Bylo to náročné a těžké. Dnes si můžete klidně nechat narůst vousy, knír a dlouhé vlasy a můžete si je nechat udržovat v pánských salónech. Holičství se opět navrací a muži si mohou nechat vousy a kníry tvarovat.

barber shop kladno

Můžete mít pěkný plný plnovous, ale v určitém stylu a vzhledu. Barber shop Kladno https://thecrownbarbershop.cz/pobocky/kladno/ je skvělou volbou. Není to už neupravený vous, do kterého vám při jídle padají drobky. Dnes už to jsou krásné stylové doplňky mužů, kterým dělají mužnost a vzhled. Spousta mužů si nechá narůst vousy v listopadu, kdy chtějí ukázat mužnost a mužské nemoci, hlavně co se týče rakoviny prostaty. Je to taková podpora, kdy můžete lidem ukázat soucit a vnímavost. Stejně tak můžete na různé nadace přispět. Ovšem to je jen měsíc a muži své vousy pak ve většině případů shazují, jen někteří si je nechávají, protože je to jejich vizáž.