Zboží

O kolagenu


Víte, jak funguje kolagen typu 1? Vsadím se, o co chcete, že jste už o kolagenu alespoň jednou v životě slyšeli. Pokud ale ne, tak je to velká chyba a měli byste to urychleně napravit. Kolagen je totiž neskutečným pomocníkem každé ženy a dokáže pomoct v tolika oblastech, že byste se tomu možná i divili. Prvně si pojďme říct něco málo o kolagenu, abyste alespoň trochu měli přehled. Kolagen je živina, kterou máme každý v těle. Jenže s věkem samozřejmě kolagenu ubývá, a tak bychom ho měli nějak doplňovat. A i když je člověk v tom nejlepším věku a mladý, tak by kolagen měl brát taky. Prospěje mu to.

s

Znáte ty situace, kdy třeba někdo bojuje s akné a nedaří se mu tenhle boj úspěšně vyhrát? V dnešní době trpí na pupínky skoro každý. Řekla bych, že to může být u každého z jiného důvodu. Ale zároveň si myslím, že největším takovým důvodem, proč akné vzniká, je stres. Stres je, jak se říká „zabíják“ a tak má hodně věcí na svědomí. A proto jsem možná s pupínky bojovala i já. Jednu dobu jsem měla období, kdy toho prostě na mě bylo moc. Tehdy jsem byla na střední škole, hodně učení, do toho rozchod s přítelem a prostě jsem to nějak ani psychicky nezvládala.

s

Asi to byl i jeden z důvodů, proč jsem začala mít pupínky na tváři – je totiž dost možné, že je stres vyvolal. A stresy jsem měla každý den a docela ve velkém měřítku a nějak jsem potřebovala nějakou věc, která by mi pomohla s pupínky. Byla jsem z toho už naprosto zoufalá a říkala jsem si, že to snad není možné, že musí být nějaký trik, jak docílit toho, abych měla zase nádhernou pleť. To bylo ještě předtím, než jsem začala řešit všechny tyhle věci. Naštěstí jsem nalezla pochopení u firmy Orcacollagen, která mi se vším pomohla, řekla jsem jim, co je za problém a oni mi doporučili kolagen. A rozdíl před užíváním a po užívání kolagenu je neskutečný – opravdu je to vidět.